Ayşegül Dirier

11-12-2022 07:11:12

Kızım okul öncesi eğitimde öğretmeni tarafından yaşadığı sıkıntıdan dolayı dışarıyla irtibatı kesmiş haldeydi 9 yaşına kadar bu sıkıntıyla başetmeye çalıştık ama maalesef bir sonuç alamadık önce Allahın izniyle sonrada özellikle Özcan hocam ve Kader hocam sayesinde kısa sürede yıllardır yaşadığımız sıkıntıyı aştık çok şükür aile içindeki 19 yıllık bazı çözemediğimiz sorunlarımızıda tek seansda bitirdik emeği geçen bütün hocalarıma teşekkür ediyorum iyiki varsınız

Fatma .....

08-04-2023 04:54:12

Merhabalar Kader Hanım, Öncelikle size çok teşekkür ediyorum. İyilerimden biri oldunuz karşıma çıkarak. Sizden çok şey öğrendim, her seansınız ayrı güzeldi. Kendi içimde baş edemediklerimi sizin sayenizde baş etmeyi öğrendim ve atlattım. Yapmış olduğunuz tekniklerle ve o güzel naif konuşmanızla resmen senelerin huzurunu buldum. Tekrardan çok teşekkür ediyorum. Allaha emanet olun.

Tuba

08-04-2023 05:02:30

Sevgili Kader Hanım, Sizinle kafamın çok karışık olduğu, duygularıma hakim olamadığım, kimseye kendimi anlatamadığım bir haftada yollarımız kesişti. 2 seans terapiden sonra kendimi rahatlamış, kendini daha iyi ifade eden biri olarak çıktım. Gerek güleryüzünüz, gerek samimi konuşmanız en önemlisi beni anlıyor olmanız beni çok rahatlattı. Bazı şeylerle başa çıkmayı öğrendim diyebilirim. Eft yönteminden sonra içimdeki her şeyi kusmuş rahatlamış hissettim. Çevremdeki herkese tavsiyem kendinizi anlatamadığınız dönemlerde mutlaka bir destek almasıdır. Bunu da güleryüzlü terapistim Kader hanımdan almalarıdır. Sevgilerimle...

ZEHRA ÖZ

09-04-2023 19:08:22

Ben 9 yaşında kızım için başvurmuştum okula zor gidiyor ve davranışları değiştiği için ama kendimi seansın içinde buldum ve çok memnun kaldım öncelikle Özcan hocama ve Şeyma hocamın ilgileri için Allah razı olsun ben çok memnun kaldım tavsiye ederim herkeze konuşmak içini döke bilmek çok güzel ve rahatlatıyor Allah razı olsun hocalarımızdan Rabbim yollarını açık eylesin.

Nagihan A.

06-05-2023 16:54:05

Merhabalar. Bizim Özcan hocamla tanışmamız 12 yaşındaki oğlumun okulunda yaşamış olduğu problemler neticesindedir. Özcan hocam çocuğun problemini çözmeden önce ebeveynin problemini çözmek gerektiğini belirtmiş ve benimle seanslara başlamıştır. Yıllardır çektiğim ve kesinlikle tedavisini bulamadığım boyun ağrısının çocukluğumdan bu yana taşımış olduğum yüklerden kaynaklı olduğunu öğrendim ve bu ağrıdan sayesinde kurtuldum. Oğlumun okuluyla alakalı problemleri ise yok denecek kadar azaldı. Ebeveynlerimiz bizleri yetiştirirken farkında olmadan çeşitli hatalar yapıyorlar ve bu hatalar yüzünden ruhumuz da derin yaralar açılıyor. Biz yetişkin olduğumuzda da o yaralarla ebeveynlerimizin yaptığı hataları yaparak çocuklarımızı yetiştirirken farkında olmadan çocuklarımızın ruhlarında derin yaralar açıyoruz. Biz bu döngüyü Özcan hocam sayesinde kırdık, şimdi sıra diğer iki oğlumda. Kendimizi iyileştirmeden kimseyi iyileştiremeyiz, bunu bana öğreten Özcan hocama sonsuz teşekkür ediyorum. Selam ve Dua ile..

Raziye E.

21-01-2024 15:51:53

Sürecimiz gayet güzel ilerledi başta çocuğumuz için kaygılıyken zamanla Saliha hocamız içimizi rahatlattı ve sürece olumlu bakmamıza yardımcı oldu. Sonrasında sorularımızı cevaplayarak bize desteğini kesmedi. Ücret konusundaki tutumu da gerçekten bizi mutlu etti. Samimi ve içten bir hocamız gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz çevremize de tavsiye ediyoruz.

Betül G.

21-01-2024 15:53:51

Bu zorlu süreçte, iyi ki yolumuz, çocuğumuz can yakınlığıyla, ilgisiyle yol gösteren ve rahatlamamıza vesile olan Saliha hanıma düşmüş. Emekleriniz için çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.

Ayşe T.

21-01-2024 15:54:42

Saliha Hocamız, işinde başarılı olduğu kadar iletişimi de o kadar güzel ki oğlum bayıla bayıla geliyor hiç zorluk çıkarmıyor, samimiyeti, güler yüzü, bizi sabırla dinlemesi her haliyle işini çok severek yapan bir psikolog olduğunu anlayabilirsiniz.

Kezban A.

21-01-2024 15:55:39

Bir arkadaşım vesilesiyle tanıdık Saliha hocamızı. Çocuğum yabancılara karşı duvar örmüştü kimseye güvenip gitmek istemiyordu, yabancı ortamlara sürekli ağlıyordu ama Saliha hocamızla karşılaşana kadar. Samimiyeti, ilgisi, güler yüzlü olmasıyla hem ailemle hem çocuğumla güzel bağ kurduk yavaş yavaş duvarları yıktık daha kendinden emin kendini ifade etmeyi bilen bir çocuğum oldu herşey için teşekkür ediyoruz iyiki varsınız.

Sümeyye G.

21-01-2024 15:57:09

Kızımızın davranış sorunları olması sebebiyle bir desteğe ihtiyacımız vardı araştırma sürecinde iken yollarımız Yakamoz Psiko Yaşam Danışmanlık ile kesişti iyi ki de bu yolda yakamoz ailesi ile birlikte desteğimizi sürdürdük.Özverili bir şekilde yaklaşımları çok güzel sonuçlar almamıza vesile oldu. Özcan beyin desteği ve Betül hanımın gerçekten bir abla gibi yaklaşımı ile sorularımız ortadan kalktı. Ne kadar teşekkür etsek az. Kızımız için Betül ablası gerçekten çok başka. ☺Sonsuz teşekkürler.

Fatma A.

21-01-2024 15:58:15

Betül (Törön) hocamdan Allah razı olsun. Yusufun öğretmeni bugün beni aradı. O Yusuf gitmiş, yerine başka bir Yusuf gelmiş. Ne yaptınız böyle deyince çok mutlu olduk.

Fatma Aygun

02-03-2024 13:36:29

Betül hocamın danisaniydik iki tane çocuk büyütmeme rağmen 3 çocuğumda betüle hocamla tanıştık sağ olsun hiç bilmediğim şeyleri öğretti bana ve duymadığım şeyleri duydum ondan ondan Allah razı olsun oğluma çok iyi geldi oğlum da hocasını çok severdi seanslarımız bittikten sonra telefonla görüşerek bizlere yardımcı oluyordu o yüzden çok teşekkür ederim hakkını helal etsin onu çok seviyoruz

Meryem

06-03-2024 05:43:00

Bundan bir sene önce çok büyük problemler le ozcan hocamın kapısında idik çok şükür herseye ağlayan ben kendime küskün olan ben gittim kendime güveni tam evini ailesini ayakta tutan iyi güçlü bir kadın oldum emeklerine sağlık hocam iyi varsın