Hakkımızda

Yakamoz PsikoYaşam Danışmanlık Merkezi, psikolog, psikolojik danışman, aile danışmanları, uzman çocuk gelişimci ve diyetisyenlerden oluşan kadrosuyla yetişkin, çocuk ve ergenlere ruh sağlığı alanında hizmet vermektedir. Kurumumuz kendi alanında yetkin ve etik çerçeveye bağlı uzmanlarla çalışmaktadır.

Yakamoz PsikoYaşam Danışmanlık Merkezi, aile yapısının korunması, aile bireylerinin mutlu olması, karşılaştıkları problemlere çözüm üretebilmeleri, çocuklarına doğru aile modeli olabilmeleri, çocukların gelişimini destekleyebilmeleri, çocuk ve ergenler ile karşılaştıkları problemleri çözebilmeleri için danışmanlık ve psikoterapi desteği verilmektedir.

Yakamoz PsikoYaşam Danışmanlık Merkezi, kişilerin yaşamlarında karşılaştıkları problem ve başa çıkamadıkları olayları çözümleme becerisi kazandırmayı, kendilerini güvende hissedecekleri alanları sağlayabilmeyi, farkındalıklarını yakalayabilmelerini sağlayabilmek en önemli amacıdır. Problemi tespit etmek kadar, probleme yönelik çözüm çarelerini oluşturabilmek ve uygulayabilmek önemlidir.

Çalışma Alanları

Aile ve Çift Danışmanlığı

Bireysel Danışmanlık

Evlilik Danışmanlığı

Çocuk ve Ergen Danışmanlık

Cinsel Danışmanlık

Diyet Danışmanlığı

Tecrübeli kurum ve profesyonel ekibiyle 2020 yılından itibaren hizmet veren kurumumuz birçok faaliyet alanlarımızda etkin çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.